Jak eksponować ulubione kwiaty na tarasie czy balkonie w czasie lata? W aranżowaniu tej przestrzeni bez wątpienia warto wykorzystać donice rattanowe wysokie. Donice pozwolą na zazielenienie przestrzeni wypoczynkowej, nadanie jej uroku, niejednokrotnie też odgrodzenie się od sąsiadów. Donice rattanowe wysokie to jedna z ciekawszych propozycji!

Jak tworzone są donice rattanowe wysokie?

Meble i dodatki z rattanu są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych – chętnie wykorzystuje się je do aranżowania tarasów, balkonów, ogrodów, ale też stref wypoczynkowych w hotelach czy restauracjach. Donice rattanowe wysokie tworzone są z pnączy rattanowych, pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. W praktyce oznacza to, że tworzenie donic z tego materiału nie zaburza środowiska naturalnego i nie wpływa na jego degradację. Donice technorattanowe posiadają stabilne stelaże, przez co doniczki odznaczają się wysoka trwałością. Atutem jest szeroki wybór kolorów – donice rattanowe wysokie mogą być dopasowane do istniejącej już aranżacji wnętrza. W donicach tego tu doskonale prezentować się będzie przede wszystkim lawenda, która zachwyci aromatem, jak również skutecznie odstraszy komary od miejsca wypoczynkowego.

Donice rattanowe wysokie w aranżacji rustykalnej

Do stworzenia aranżacji rustykalnej wystarczą meble ogrodowe, donice rattanowe wysokie oraz ulubione dodatki i kwiaty. Szukając idealnych mebli, warto postawić na meble rattanowe (np. sofy, nowoczesne krzesła), dobrze sprawdzą się także meble technorattanowe, które odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Donice rattanowe wysokie posłużą do eksponowania zarówno klasycznych kwiatów, jak i krzewów. Kilka donic z krzewami pozwoli skutecznie odgrodzić się od tarasu sąsiada.

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej