Nowoczesna kuchnia to wnętrze, które zachwyca wyglądem, pozwala na wygodniejsze przygotowywanie posiłków i na długie lata zachowuje nieskazitelny wygląd. W stworzeniu niebanalnej zabudowy pomogą meble kuchenne na zamówienie – dzisiaj jest to jedna z najchętniej wybieranych opcji, zarówno do klasycznych wnętrz, jak i aneksów.

Meble kuchenne na zamówienie i ich zalety

Meble kuchenne na zamówienie to zabudowa tworzona na wymiar, pod konkretne wnętrze. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet – przede wszystkim pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni również problematycznych wnętrz, np. skosów czy wnęk. Meble takie pozwolą też na zabudowę pod sam sufit, dzięki czemu użytkownicy zyskają znacznie więcej miejsca do przechowywania. Meble kuchenne na zamówienie to także duża dowolność wyboru elementów – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Klienci podczas tworzenia projektu mogą decydować o rodzaju zabudowy i wybierać szafki, witryny, regały, słupki, ale również systemy takie jak kosze cargo. Dzięki praktycznie nieograniczonemu wyborowi materiałów dana kuchnia idealnie dopasowana do potrzeb i estetyki klienta.

Jakie materiały wykorzystywane są do mebli kuchennych na zamówienie?

Meble kuchenne na zamówienie tworzone są najczęściej z płyt meblowych laminowanych i lakierowanych, płyt MDF. Nie brak jednak możliwości stworzenia zabudowy kuchennej z litego drewna. Drewno jest trwałe, zabezpieczone przed wilgocią, jednak jest ono również znacznie droższe od klasycznych płyt meblowych. Jak dekorowane są fronty? Tu panuje pełna dowolność – fronty mogą być lakierowane, akrylowe, laminowane, ale również uzupełniane dekoracyjnymi panelami, metalem, szkłem, lustrami. Niezwykle ciekawym pomysłem jest wykorzystanie fornirów, które nadadzą meblom wyjątkowej oprawy i zmienią odbiór wnętrza.

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecje