Niebanalnie urządzony ogród czy taras to miejsca, w których z przyjemnością będziemy spędzać czas. Nie trzeba wiele, by przestrzeń ta nabrała wyjątkowej oprawy – komplet mebli ogrodowych oraz odpowiednie dodatki sprawią, że lato w ogrodzie nie będzie mieć końca. Jakie propozycje mają projektanci mebli?

Technorattanowy komplet mebli ogrodowych

Nie ma wątpliwości, że to meble technorattanowe są dzisiaj najchętniej kupowane – mówią projektanci. Komplet mebli ogrodowych tego typu zachwyca zarówno wyglądem, jak i wysoką odpornością na uszkodzenia. Meble technorattanowe dostępne są dzisiaj w nowej, odświeżonej wersji, dzięki czemu możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni w sposób nietuzinkowy. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można sofy narożne, fotele, krzesła, stoły i stoliki, ale też leżanki ogrodowe czy wiszące fotele w formie kokonów. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, okrycie stworzone jest z plecionki syntetycznej o nieporowatej strukturze. Komplet mebli ogrodowych z technorattanu może być wykorzystany zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach.

Komplet mebli ogrodowych w cieniu pergoli

Jak uprzyjemnić sobie czas blisko natury? Z pewnością komplet mebli ogrodowych warto ustawić w cieniu pergoli ogrodowej. Nowoczesne pergole wznoszone są modułowo, mogą one zacienić wybrany obszar ogrodu lub tarasu. Pergole posiadają zintegrowaną rynnę, która pozwala na odprowadzanie wody deszczowej. Na szczycie pergoli znajduje się dach wykonany z aluminiowych lameli – pozycję lameli można zmienia, regulując tym samym ilość światła, która wpada pod pergolę. Zadaszenia tego typu mogą być również uzupełniane o rolety boczne i frontowe. Dach pergoli jest wodoszczelny – ochroni przed niespodziewaną mżawką.

Comments are closed.

zobacz wiecje zobacz wiecje zobacz