Szukasz efektownych, wygodnych i modnych mebli ogrodowych? W tym sezonie hitem w dopieszczonych ogrodach są meble z rattanu. Komplet rattanowy ustawiony w altanie, na tarasie albo balkonie będzie piękną dekoracją przestrzeni oraz funkcjonalnym wyposażeniem umilającym letnie popołudnia. Co warto wiedzieć o rattanowych meblach? Na jakie modele warto zwrócić uwagę podczas zakupów? Sprawdź!

Stylowy i wygodny komplet rattanowy – znajdź wariant dla siebie

Eleganckie sofy, wygodne fotele  (w tym modele bujane), ażurowe huśtawki podwieszane pod sufitem, lekkie krzesła i zgrabne stoliki… W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz ogrom ciekawych, plecionych mebli, z których możesz stworzyć komplet rattanowy spełniający Twoje potrzeby i idealnie współgrający z przestrzenią. W misternie wykonanych meblach widoczne są inspiracje stylem kolonialnym. Dekoracyjne, naturalne meble pięknie prezentują się na tle bujnej zieleni. W sprzedaży znajdziesz modele w klasycznym oraz białym kolorze. Rattanowe meble i dekoracje sprawią, że w Twoim ogrodzie zapanuje prawdziwie wakacyjny klimat przywołujący wspomnienie podróży w egzotyczne zakątki. 

Komplet rattanowy – pielęgnacja

Pamiętaj o tym, że meble z naturalnych surowców „nie lubią” wody ani mrozu. W okresie jesienno-zimowym rattanowy komplet powinien być przeniesiony do suchego, przewiewnego i chłodnego miejsca. Nie czyść mebli na mokro. Codzienna pielęgnacja rattanowych kompletów ogranicza się do usuwania z nich kurzu za pomocą miotełki albo szczotki ryżowej. Ważne jest, aby regularnie impregnować komplet rattanowy. 

Meble rattanowe Vimine – z korzyścią dla środowiska

Produkcja mebli rattanowych nie musi oznaczać degradacji środowiska naturalnego. Ważne jest jednak, aby dokonać świadomego wyboru. Kupując meble rattanowe Vimine, wzbogacasz swój ogród o ekologiczne wyposażenie. Każdy mebel prezentowany w katalogu czołowego producenta wykonywany jest ręcznie z surowca pozyskanego z indonezyjskich plantacji zrównoważonego rozwoju.

Comments are closed.

jak pozycjonować stronę w google https://xann.pl/sitemap Veľký záhradný stôl - funkčné riešenie pre vaše pohodlie