Kto z nas nie kocha delektować się piękną pogodą w zaciszu własnego ogrodu? Latem to właśnie zewnętrzne otoczenie domu staje się centrum rodzinnego relaksu i rozrywki. Opalanie w pełnym słońcu, odpoczynek z dobrą książką albo grillowanie  będą przyjemniejsze, jeśli zadbasz o odpowiednie umeblowanie. Twoje ulubione fotele, kanapa i krzesła będą jeszcze bardziej funkcjonalne, kiedy wzbogacisz je o podnóżek rattanowy – niewielki i lekki dodatek, dzięki któremu naprawdę odpoczniesz!

Stylowy podnóżek rattanowy – niepozorny dodatek o ogromnych możliwościach

Podnóżek rattanowy  powinien znaleźć się w ogrodzie każdego miłośnika leniuchowania na świeżym powietrzu. Dzięki niemu nawet prosty, skromny fotel zapewni Ci wygodę, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Rattanowe podnóżki są lekkie, więc możesz bez problemu przenosić je z miejsca na miejsce.

Mówiąc o walorach rattanowego podnóżka, nie sposób nie wspomnieć o jego dekoracyjnej formie. Meble i dodatki plecione z egzotycznego rattanu wnoszą do aranżacji odrobinę tropikalnego słońca. Krzesła, kanapy, fotele i podnóżki plecione z rattanu nawiązują do stylu kolonialnego łączącego w sobie elegancką formę z motywami etno. Starannie plecione meble i dodatki o giętych liniach są stylową dekoracją  nadającą tarasowi, balkonowi i altanie atrakcyjności.

Podnóżek rattanowy i meble rattanowe Vimine – stwórz własny zestaw!

Nowy podnóżek rattnowy stworzy  wyjątkowo zgrany duet z bujanymi fotelami oraz sofą rattanową prezentowaną w katalogu marki Vimine.  Wszystkie dodatki i meble ogrodowe Vimine dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – w naturalnym odcieniu rattanu oraz białym o przecieranej strukturze. 

Comments are closed.