Coraz nowocześniejsze rozwiązania pozwalają nam na aranżację wnętrz, które zachwycają swoją unikalnością i funkcjonalnością. Łazienka i kuchnia to dwa pomieszczenia, które uznawane są za najważniejsze w naszych domach. Przykładamy do nich więcej starań, aby dawały nam komfort codziennej higieny i swobodne przygotowywanie posiłków dla całej rodziny. Do tych czynności potrzebny jest sprzęt wysokiej jakości. W sklepie Frapeti znajdziesz baterie prysznicowe i zlewozmywaki, które staną się praktycznym elementem wyposażenia. 

Baterie prysznicowe łazienkowe – wprowadź do Twojej łazienki elegancję i ponadczasową kolorystykę

Dopasuj baterie prysznicową do swoich potrzeb. Sklep internetowy Frapeti.pl to kilkadziesiąt modeli, które są nieodzownym elementem wyposażenia łazienki. Baterie prysznicowe łazienkowe sprawią, że dbanie o codzienną higienę przez Ciebie będzie przyjemniejsze. Dzięki nim swobodnie puścimy strumień wody, wyregulujemy jej nasilenie, a także temperaturę. Baterie różnią się od siebie sposobem montażu. Najczęściej spotykanymi są baterie podtynkowe i natynkowe. Nowoczesne sprzęty zostały wykonane z takich materiałów, jak: lity mosiądz i stal. Bez względu na to, czy Twoja łazienka jest mała lub duża, bez problemu dopasujesz baterię łazienkową do aktualnego wyglądu pomieszczenia. 

Zlewozmywaki w gustownych kolorach

A czy jesteśmy sobie w stanie wyobrazić funkcjonowanie w kuchni bez zlewozmywaka. O ile w dzisiejszym świecie istnieją takie sprzęty, jak zmywarki, które dzięki swoim programom dokładnie umyją nasze talerze czy garnki, tak zlewozmywaki przydają się do innych czynności, m.in. mycia owoców, warzyw lub szybkiego umycia sztućców, gdy są nam akurat potrzebne. W sklepie Frapeti znajdziesz zlewozmywaki 1-komorowe oraz 2-komorowych, w różnych kolorach, które zachwycają swoim wyglądem. To między innymi zlewozmywaki w kolorze jaśminowym, kawowym, alumetalik, szarość skały czy czarny silgranit, które są odporne na wysokie temperatury i zarysowania. Wszystkie modele dostępne są pod adresem https://frapeti.pl/collections/zlewozmywaki

Comments are closed.