Blockchain, czyli łańcuch bloków, to temat o którym można mówić na różne sposoby. W szczególności, jeżeli chodzi o rynek kryptowalut. Aczkolwiek, należy wspomnieć, że ta technologia wykorzystywana jest również w wielu różnych branżach.

Nowa platforma blockchain

Aleph Zero to nowa platforma blockchain, która miała tak naprawdę zapewnić użytkownikom zdecydowanie lepsze możliwości. Miało być szybciej, bezpieczniej, a do tego wszystkie dane miały zostać zdecentralizowane. Czy się udało? Takie wyzwanie zostało postawione przed 10Clouds, która przy pomocy usług DevOps, postanowiła zbudować najlepszy zespół ekspertów, który musiał podjąć ten challenge. 

Nowe połączenia blockchain

Aleph Zero Case Study umożliwiło stworzenie nowych połączeń z innymi blockchaina, jak np. Kusama, Ethereum. Są to w końcu najpopularniejsze kryptowaluty, cieszące się sporą popularnością wśród użytkowników. Na tym jednak nikt nie poprzestał, ponieważ koniec 2021 roku miał przynieść także nowe połączenia z Near, Cosmos, czy też z Binance Smart Chain. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne lata i prace nad Aleph Zero stworzą kolejne, nowe mosty, których zadaniem będzie przyciągnięcie jeszcze większej ilości użytkowników. 

Współpraca na wysokim poziomie

Pilnie potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie infrastruktury na potrzeby zbliżającej się premiery sieci Mainnet. Dotarliśmy do 10Clouds i w ciągu tygodnia mieliśmy na pokładzie super doświadczony zespół DevOps” – oto słowa Michała Świętka  (doktorat, CPO, współzałożyciel Alef Zero), który tak uzasadnił konieczność współpracy z 10Clouds. Czy ta współpraca zaprocentowała? Tak. Nowa platforma blockchain rozwija się nadal, ale już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników. 

Inwestycje na rynku kryptowalut

I tutaj powstaje pytanie? Czy coiny są warte uwagi? Oczywiście, że tak. Dzięki temu, że powstają nowe, ulepszone platformy blockchain, dokonywanie inwestycji będzie w przyszłości zdecydowanie łatwiejsze. W szczególności, jeżeli mowa jest o laikach, którzy tematowi przyglądali się z bezpiecznej odległości. Nie trzeba od razu inwestować wielkich pieniędzy. Można zacząć od drobnych kwot, aby potem zacząć stawiać bardziej odważne kroki. Po to, żeby móc w przyszłości cieszyć się zdecydowanie większymi zyskami. Na początku ciężko będzie rozeznać się w tym świecie. Warto więc skorzystać z doświadczenia osób, które już od dawna znajdują się na rynku kryptowalut. Z czasem nabierze się własnego doświadczenia do wykonywania samodzielnych inwestycji. 

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ zobacz wiecej zobacz