Wypoczynek w ogrodzie czy na tarasie to doskonały sposób na relaks. Posiadając nawet niewielki skrawek ziemi przy domu czy też taras warto zaaranżować te przestrzenie w taki sposób, aby były one dopasowane do naszych potrzeb. Wśród licznych propozycji producentów leżaki do opalania kupowane są najchętniej. Dlaczego?

Nowoczesne leżaki do opalania

Relaks blisko słońca to idealny sposób na udane lato. Chcąc wykorzystać ten czas jak najlepiej warto zainteresować się nowoczesnymi meblami ogrodowymi. Leżaki do opalania to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wielu – nowoczesne leżanki zachwycą nas designem, trwałością oraz licznymi udogodnieniami. Jak projektowane są leżaki do opalania?

Projektanci łączą w swoich projektach najważniejsze zagadnienia: meble tarasowe takie jak leżaki powinny być trwałe, ale jednocześnie lekkie, wygodne i odpowiednio profilowane, dające możliwość regulacji pewnych elementów. Leżaki do opalania skonstruowane są w taki sposób, aby wspierać ciało w regeneracji – odpowiednie krzywizny i profilowanie wspierają kręgosłup i sprawiają, że odpoczynek jest pełniejszy. Atutem jest możliwość regulowania wysokości zagłówka – w ten sposób decydujemy w jakiej pozycji wygodnie się nam czyta, drzemie czy opala. 

Ochrona przed słońcem! 

Leżaki do opalania to świetny pomysł na aranżację tarasu czy ogrodu – warto jednak pamiętać również o tym, aby odpocząć od słońca. Pomogą nam w tym nowoczesne parasole ogrodowe, konstruowane w taki sposób, aby wspierać nasz relaks. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co precyzyjnie możemy dobrać kąt ustawienia cienia. Dodatkowo obszerna czasza nie nagrzewa się, przez co w cieniu parasola panuje przyjemny chłód. Parasol ochroni nas zarówno przed promieniowaniem UV, jak i przed niespodziewanym deszczem!

Comments are closed.

zadaszenie tarasu aluminium czarne parasole ogrodowe zadaszony taras