Nie trzeba wiele, by zwykła przestrzeń ogrodowa obok domu zmieniła się nie do poznania. Wygodna sofa ogrodowa może stać się idealnym meblem wypoczynkowym. Jak wykreować miejsce, z którego z przyjemnością korzystać będą wszyscy domownicy? Oto, kilka wskazówek.

Wygodna sofa ogrodowa z technorattanu

Meble technorattanowe są dzisiaj najchętniej kupowanymi na polskim rynku – i nie powinno to dziwić. Meble te są trwałe, eleganckie, doskonale sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach. Wygodna sofa ogrodowa wykonana z technorattanu może być meblem pojedynczym lub uzupełnionym o elementy takie jak fotele, stolik kawowy, leżanka ogrodowa. Meble technorattanowe opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Ich okrycie to plecionka syntetyczna. Nieporowata struktura nie wchłania wilgoci, jej czyszczenie nie jest kłopotliwe. Zastosowanie trwałego materiału, jakim jest technorattan, gwarantuje, że wygodna sofa ogrodowa zachowa fantastyczny wygląd przez szereg lat. Sofa ogrodowa tego typu rewelacyjnie sprawdzi się w aranżacjach prowansalskich, nowoczesnych, skandynawskich, loftowych. Jak dbać o sofę ogrodową z technorattanu? Najlepszym rozwiązaniem jest regularne stosowanie pokrowców ogrodowych w okresie jesieni i zimy.

Wygodna sofa ogrodowa modułowa

Meble modułowe cieszą się sporym zainteresowaniem – ich konstrukcja pozwala na zmiany w obrębie aranżacji przestrzeni. Kolekcje modułowe składają się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane osobno, jak również łączone – w ten sposób powstaje wygodna sofa ogrodowa. Meble modułowe opierają się na lekkich stelażach aluminiowych. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa elementy są lekkie, ale też trwałe. Okrycie mebli modułowych to miękkie poduszki wypełnione gąbkami, tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze.

 

 

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecje