Ponadczasowe oświetlenie utrzymane w klimacie klasycznym, romantycznym i industrialnym i nowoczesnym do różnych rodzajów wnętrz, znajdziesz w sklepie ePlafoniera. Bogata oferta, która pochodzi od sprawdzonych i zaufanych dostawców, zdobyła uznanie tysięcy klientów. Wyjątkowe oświetlenie skradnie również i Twoje serce. Wiele designerskich produktów stworzy niepowtarzalny klimat. Podkreśli jego charakter, zwłaszcza wtedy, gdy za oknem jest już ciemno. To tutaj odszukasz oświetlenie, które będzie praktyczne i niezwykle stylowe. Niech Twoje mieszkanie zabłyśnie!

Stwórz z ePlafoniera swój oświetleniowy zestaw ogrodowy

Lampy zewnętrzne do samodzielnego montażu, bezpieczne dla dzieci i zwierząt oraz inteligentne systemy sterowania. Różnorodna barwa światła i moc, wyposażona w energooszczędne diody LED. System oświetlenia ogrodu 12v o wysokiej jakości, zaprojektowany i stworzony ze szczególną starannością. Wszystko po to, aby funkcjonował bezawaryjnie przez wiele lat. Nieskończona ilość możliwości i kombinacji, umożliwi Tobie stworzenia oświetlenia zewnętrznego w całym ogrodzie. Wyposażony w akcesoria dodatkowe, m.in. czujnik ruchu, bluetooth Smart oraz wyłącznik zmierzchowy. Za sprawą innowacyjnej technologii ustawisz barwę ciepłą lub zimną. Sterowanie z aplikacji daje Tobie dodatkowe możliwości. Energooszczędne źródło światła zapewnia mały pobór energii, co jeszcze bardziej przekona Cię do jego zakupu. 

Żyrandole do łazienki? Oryginalne i nieszablonowe kolekcje ze wspaniałymi efektami wizualnymi

Żyrandole łazienkowe nie są często spotykane w naszych domach. Raczej kojarzą się one z umiejscowieniem w salonie. Podwieszony pod sufitem żyrandol prezentuje się nad wyraz wspaniale. Nowoczesne lampy wiszące w chromowanej oprawie, zawierają eleganckie dodatki. Bez najmniejszym problemów skomponują całość z wystrojem łazienki. Detale i wykończenia dodadzą klasyki, ładu i harmonii w każdym wnętrzu. Znajdź je w sklepie ePlafoniera!

 

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz zobacz wiecej